« Travanj 2024 »

Klokan bez granica

U nastavku se nalazi popis učenika OŠ Finida koji su se plasirali među 10% najboljih na međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“.

Čestitke učenicima i mentorima!

Pčelice (2.r)

1. Tia Karabašić

2. Sara Fabris

Benjamin (6. i 7. razred)

3. Zvonimir Fadiga

4. Tin Vernik

Cadet (8.r)

5. Tin Kuterovac

6. Marin Štefanac

Međunarodno informatičko natjecanje DABAR

U nastavku se nalazi popis učenika OŠ Finida koji su sudjelovali na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR i nalaze se među 10% najboljih!

Čestititke učenicima i mentorima!

Mikro Dabar (1. i 2. razredi)

1. Rej Brnobić

22. Tin Kuterovac

23. Paolo Ukota

Županijsko prvenstvo u krosu

U Rovinju, u Park šumi Zlatni rt održalo se županijsko prvenstvo u krosu. Sudjelovali su brojni učenici naše škole, uz pripremu i pratnju svojih vrijednih mentora Martina Šurana i Miloslava Milinkovića.

U privitku možete pogledati rezultate pojedinačno i ekpino, a ovdje zaviriti u fotogaleriju.

Ovim putem čestitamo svim natjecateljima i njihovim mentorima te im i u budućnosti želimo vrhunske sportske rezultate!

Županijsko natjecanje iz islamskog vjeronauka

Na županijskom natjecanju iz Islamskog vjeropnauka, a pod mentorstvom učitelja Ismeta Ibišija 1.mjesto za osme razrede osvojila je Samra Ahmetspahić iz 8.c razreda.

Čestitamo učenici i mentoru!

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

Na županijskom natjecanju iz engleskog jezika, a pod mentorstvom učiteljice Jelene Laković 2.mjesto za osme razrede osvojio je Marin Štefanac iz 8.b razreda.

Čestitamo učeniku i mentorici!

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika, a pod mentorstvom učiteljice Teodore Jurić 7. mjesto za osme razrede osvojio je Marin Štefanac iz 8.b razreda.

Čestitamo učeniku i mentorici!

Županijsko natjecanje iz talijanskog jezika

Na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika našu školu predstavili su učenici Eros Nicolas Bestulić iz 8.c razreda, mentorica Manuela Mihelić, i Nika Radović iz 8.b razreda, mentorica Indira Miljenović. Eros Nicolas Bestulić je osvojio 5. mjesto, a Nika Radović 7.mjesto na listi za osme razrede!

Čestitamo učenicima i mentoricama!

Županijsko natjecanje iz povijesti

Na županijskom natjecanju iz povijesti, a pod mentorstvom učitelja Maurizia Zennara 3.mjesto za osme razrede osvojila je Gaia Faflja iz 8.c razreda.

Čestitamo učenici i mentoru!

Županijsko natjecanje iz biologije

Na županijskom natjecanju iz biologije našu školu predstavili su učenici Andrej Korelić iz 7.b razreda, mentorica Branka Orbanić, i Tin Kuterovac iz 8.b razreda, mentorica Kristina Štifanić. Andrej Korelić je osvojio 7. mjesto za sedme razrede, a Tin Kuterovac 1.mjesto na listi za osme razrede!

Čestitamo učenicima i mentoricama!

Županijsko natjecanje iz fizike

Na županijskom natjecanju iz fizike sudjelovali su učenici Marin ŠtefanacTin Kuterovac iz 8.b razreda, pod mentorstvom učiteljice Valentine Lamot. Marin je osvojio 6. mjesto, a Tin 3. mjesto  na listi za osme razrede. Tin je pozvan i na državno na natjecanje!

Čestitamo učeniku i mentorici!

Županijsko natjecanje iz informatike

Na županijskom natjecanju iz informatike, a pod menstorstvom učiteljice Tihane Matika 2.mjesto za sedme razrede osvojio je Zvonimir Fadiga iz 7.c razreda.

Virtualna kros liga

Na natjecanju pod nazivom Virtualna kros liga, a pod menstorstvom učitelja Martina Šurana 1.mjesto za sedme razrede osvojio je Oliver Bilić iz 7.d i 3.mjesto za osme razrede osvojio je Noa Kodrnja iz 8.b razreda.

Čestitamo učenicima i mentoru!

Vremenik natjecanja i smotri

U prilogu se nalazi Vremenik natjecanja i smotri za školsku godinu 2020./2021.