Ukupno: 251977

Nastavak provođenja nastave na daljinu za učenike od 5. do 8. razreda
Autor: Administrator , 9. 12. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Zbog nepovoljne epidemiološke situacije u našem okruženju, uz preporuke epidemiologa,  Stožera civilne zaštite IŽ i našeg osnivača (Grad Poreč), a temeljem članka 72. Statuta OŠ Finida, ravnateljica škole donijela je Odluku o nastavku provođenja nastave na daljinu (Model C) za učenike od 5. – 8. razreda.

Učenici nižih razreda (od 1. – 4.) i dalje rade prema modelu A, što znači da se nastava odvija u školi kao i do sada.

Nastava na daljinu provodit će se sve do kraja prvog polugodišta, (do 23.12.2020.) na isti način kao i u proteklom periodu, putem aplikacije Teams, u realnom vremenu, a prema redovitom rasporedu sati.

Dragi učenici, koristim priliku da pohvalim vaš rad u nastavi na daljinu i vjerujem da ćete i dalje biti marljivi i savjesni u izvršavanju obaveza, kao i u poštivanju pravila lijepog ponašanja. Podsjećam da u nastavi na daljinu vrijede ista pravila ponašanja kao i u školi.

Dragi roditelji, vama još jedanput zahvaljujem na suradnji u ovim izazovnim vremenima i vjerujem da ćete i dalje poticati vašu djecu na savjesno i odgovorno ponašanje tijekom nastave na daljinu, kao i da ćete im osigurati miran kutak za praćenje nastave i poticati njihovu samostalnost u radu.

Uz želju da ostanemo zdravi i odgovorni srdačno vas pozdravljam!

• U prilogu ove obavijesti (pod „opširnije“) možete pročitati donesenu Odluku.

Ravnateljica:

Anita Sijerković-Radin, prof.